Mūsų paslaugos

LORELEI STUDIJA JUMS SIŪLO

01

Muzikos pamokos ir
viešas kalbėjimasMes siūlome tik aukščiausio lygio dainavimo ir fortepijono pamokas, viešo kalbėjimo pamokas ir viešo kalbėjimo seminarus. Bliuzas ar džiazas, pop ar klasika- tai priklauso nuo Jūsų norų ir lūkesčių. Jūsų pasirinkimas, mūsų pastangos tai įgyvendinti taip, kad iš muzikos pamokų gautumėte daugiausiai naudos ir malonumo.

Retorika - itin aukštais standartais besivadovaujantiems Lorelei lektoriai su didžiausiu malonumu išmokys Jus viešo kalbėjimo paslapčių ir esant norui ar poreikiui padės suformuoti Jūsų viešas kalbas.


02

Dainavimo ir fortepijono pamokosDainavimo pamokos / vokalo pamokos vedamos pagal itin aukštos klasės standartus, nepaisant Jūsų amžiaus. Lorelei mokiniai - tiek kūdykiai, vaikai, tiek ir suaugusieji. Visada prisitaikome prie kiekvieno iš Jūsų laiko ir aplinkybių ir užtikriname, kad visi užsiėmimai - būtų tik individualūs, o paskaitos vedamos tik pritaikius asmeniškai Jums sukurtą planą.

Fortepijono pamokos suaugusiems ir vaikams - mokome tiek itin pažengusius, tiek pradedančiuosius. Fortepijono pamokos dėstomos kartu su solfedžio ir harmonijos pamokomis, tam, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Lorelei studija didžiuojasi mūsų itin aukštos klasės fortepijonu - tai ne tik puikus instrumentas, bet ir labai maloni estetinė priemonė Jūsų pamokoms.

Muzikos pamokų sudėtingumą nusprendžiate Jūs- siūlome tiek itin aukštos klasės paruošimą, tiek įprastą, komprahensinį mokymą pagal kartu sudarytą planą.

Muzikos teorija, muzikos harmonija ir solfedžio yra tai, kuo Lorelei didžiuojasi- mūsų paruošti studentai ne tik įstojo į prestižines muzikos mokyklas, koledžus Lietuvoje ir užsienyje, bet ir pasiekė puikių rezultatų įvairiuose konkursuose, festivaliuose ir televizijoje.


03

Retorika ir viešas kalbėjimasRetorika ir viešas kalbėjimas yra itin svarbus įgūdžiai- Lorelei studijoje viešo kalbėjimo meno mokosi ir paugliai ir kompanijų vadovai bei politikai. Time magazine (Times, August 2019) rašė “Iškalbos meistriškumo valdymas gali vorą paversti liūtu” - mokate kalbėti- valdote save ir efektyviai valdote situaciją. Tai įgūdžiai kuriuos gali ir turėtų išmokti visi, nes komunikacinis meistriškumas- kiekvieno iš mūsų profesinės ir asmeninės sėkmės garantas. Retorika ir viešo kalbėjimo kursas dėstomas pagal vienintelę, niekur Lietuvoje nedėstomą programą, pritaikant verbalines, fizines ir psichoneurologines technikas. Retorika- gyvenimo stiliaus elementai: kalbos stilistika, išvaizda, manieros, intonacijos- Lorelei gyvenimo mokykla padės Jums išmokti ir sukurti geriausią Jūsų pačių versiją.